Žádost o půjčku České spořitelny

Vyplňte, prosím, níže uvedené informace a formulář odešlete. Operátoři se s Vámi do 24 hodin spojí a domluvíte si termín schůzky na nejbližší pobočce, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Půjčky České spořitelny pomohou uskutečnit vaše plány

Tereza Jakubová

Když jsem se přestěhovala do Uherského Hradiště, musela jsem si zařídit nový byt. Pořídila jsem si nezbytné vybavení, tak abych mohla žít spokojeně nový život. Půjčka mi pomohla a díky nízkým splátkám se nemusím stresovat, že bych nestíhala splácet.

Michaela Kubíčková - Uherské Hradiště

Půjčky 30 000 - 600 000 Kč
České spořitelny

Využijte akční nabídku splátek!

půjčíme vám od 30 do 600.000 Kč
bez ručitele a dokládání účelu
splatnost půjčky až 7 let

Jak získat půjčku ČS?

Vyplníte online formulář

Pokud jste se rozhodli pro půjčku České spořitelny, stačí vyplnit online formulář a my se Vám ozveme.

1

Domluvíte si schůzku

Po vyplnění formuláře se Vám ozve operátor a sjednáte si schůzku na pobočce České spořitelny ve vašem okolí, která vám vyhovuje.

2

Navštívíte pobočku České spořitelny

S sebou si vezměte průkaz totožnosti a potvrzení o výši příjmu vydaným zaměstnavatelem. Pokud jste podnikatel, přinesete si přiznání k dani z příjmů fyzických osob za uplnynulý rok.

3

Půjčka je Vaše

Jakmile podepíšeme smlouvu, půjčku Vám předáme v hotovosti nebo pošleme na Váš bankovní účet.

4

Tabulka splátek půjčky České spořitelny

Výše půjčky Výše splátky na 3 roky Výše splátky na 7 let
40 000 Kč 1 442 Kč 777 Kč
60 000 Kč 2 133 Kč 1 111 Kč
100 000 Kč 3 439 Kč 1 932 Kč
120 000 Kč 4 127 Kč 2 222 Kč
240 000 Kč 8 171 Kč 4 444 Kč
400 000 Kč 13 392 Kč 7 310 Kč
600 000 Kč 19 883 Kč 10 733 Kč

České spořitelny půjčky, jsou půjčky na cokoliv a hlavně online

Chcete si půjčit na novou kuchyň, nebo na motorku? Je tomu tak, můžete využít půjčky České spořitelny a půjčit si na cokoliv. Aby Česká spořitelna vyšla maximálně vstříc svým klientům, nabízí půjčky i přes internet. V klidu si vše promyslete, nemusíte spěchat, a poté co se rozhodnete, stačí vyplnit online žádost o půjčku. Poté co odešlete žádost, vás brzy kontaktuje operátor a domluvíte si schůzku na pobočce, která je vám nejblíže.

Výhody půjčky České spořitelny

Na rozdíl od nebankovních půjček, vám půjčky České spořitelny nabízejí možnost splátky až 7 let. K zřízení půjčky nepotřebujete ručitele a neudáváte účel půjčky ČS, to znamená, že si můžete půjčit na cokoliv, co chcete (auto, nová kuchyň, dovolená apod.) Ve chvíli, kdy podepíšete smlouvu, peníe vám budou předány ihned v hotovosti anebo vám mohou být převodem poslány na váš bankovní účet. Dalšími výhodami půjčky České spořitelny jsou opatření proti neschopnosti splácet, v tom případě máte možnost se pojistit (pojištění neschopnosti splácet). Naopak v případě, že budete chtít půjčku splatit předčasně nebo učinit mimořádnou splátku, můžete. S půjčkou České spořitelny máte možnost volby.

Půjčky České spořitelny jsou bez ručitele

Ano je tomu opravdu tak. Půjčka České spořitelny je půjčka bez ručitele, tudíž za vás nikdo nemusí ručit v případě, že si půjčíte. České spořitelna svým klientům rozumí, a proto se jim snaží být vždy o krok blíže a poskytovat půjčky a další služby pro jejich pohodlí.

Co je potřeba k získání půjčky?

Jako první krok je potřeba vyplnit a odeslat online žádost zde na webu. Poté vás bude kontaktovat žádost zde na webu. Poté vás bude kontaktovat operátor a sjednáte si schůzku na nejbližší pobočce České spořitelny. S sebou si vezměte průkaz totožnosti (občanský průkaz, pas), dokument s potvrzením od zaměstnavatele o výši vašeho přijmu. Pokud podnikáte, přineste s sebou úředně ověřené daňové přiznání za uplynulý rok a doklady opravňující vás k podnikání. K získání půjčky pak stačí už jen podepsat smlouvu a peníze jsou vaše.

Kdo může žádat o půjčky České spořitelny?

Máte-li trvalý pobyt v České republice ať jste Čech nebo cizinec, máte nárok na půjčku České spořitelny. Hlavní je splňovat podmínku trvalého pobytu na území České republiky. Rozhodli jste se o půjčku zažádat? Vyplňte online žádost a operátor se vám brzy ozve.

Česká spořitelna půjčky – může pomoci jako řešení neočekávaných výdajů

V případě, že se vám stala událost, kdy jste se dostali to tíživé finanční situace, půjčka České spořitelny vám může pomoci. Tyto okolnosti se stávají a my to chápeme. Určitě se vám už někdy stalo, že vám někdo vytopil byt, nebo se vám pochroumalo vozidlo. V těchto situacích je půjčka ideální řešení jak rychle získat peníze. Půjčky České spořitelny jsou tu pro vás.

Zažádat o půjčku

Tip pro kreditku

Nakupujte s Chytrou kartou kreditní kartou ještě levněji až do 30%. Používejte program Spere Card a využijte nabídku zboží a služeb až na 7000 místech po ČR a SR.

Zažádat o kartu

Inzerce

V této části bude připraven text pro inzerenty. V případě zájmu o inzerci mne kontaktujte na email.

Chytrá karta

Rádi byste si pořídli Chytrou kartu? Vyplňte online formulář.

Ve spolupráci s

© Copyright 2022 THINKSMART, s. r. o. - Novákreditka.cz | Kontakt