Informace o Chytré kartě České spořitelny

Chytrá karta se přizpůsobí

Chcete, aby se Vám vaše kreditní karta přizpůsobila, a máte rádi možnost volby? Chytrou kartu si můžete nastavit, jak Vám vyhovuje. Chytrá karta od České spořitelny se přizpůsobí Vám.

Co je Chytrá karta České spořitelny?

Česká spořitelna pro své klienty připravila Chytrou kartu, která je výjimečnou kartou mezi kreditními kartami. Její předností jsou garance, které nabízí již při zřízení, a to nejnižší ceny zboží a služeb a ochranu nákupu při poškození, rozbití nebo krádeži. Chytrá karta je nastavena tak, aby se maximálně přizpůsobila požadavkům klientů. Tzn., můžete si nastavit Chytrou kartu ČS tak, jak vám vyhovuje. Ve stručnosti k Chytré kartě jsou připraveny výhody, jako slevový program Spere card, Bonusový program, Penzijní příspěvky, Prodloužení záruky zboží o 1 rok, Splátkové prázdniny aj. S Chytrou kartu můžete platit online na internetu, a pokud chcete cestovat, využíváte stejných výhod v zahraničí jako v ČR.

Kreditka Chytrá karta

Důvody proč mít Chytrou kartu

Je to snadné, pokud platíte nákupy Chytrou kartou České spořitelny, nikdy neproděláte. Navíc při každém nákupu získáte výhody podle vlastní volby. Chytrá karta vám garantuje nejnižší ceny a ochranou nákupu při poškození, rozbití nebo krádeži.

Jaké výhody přináší Chytrá karta (i pro studenty)

Chytrá karta je unikátní svou variabilitou, která přináší kromě základních služeb zdarma mnoho výhod. Je libovolně nastavitelná a každý tak se může rozhodnou pro výhody, které chce využívat. Mezi přední výhody Chytré karty patří: slevový program Spere card, Bonusový program, Penzijní příspěvky, Prodloužení záruky zboží o 1 rok, Splátkové prázdniny, Vedení karty zdarma, Zůstatkové SMS aj.

Splátky si nastavte sami

Každý měsíc k určitému datu obdržíte výpis k Chytré kartě s přehledem svých nákupů s Chytrou kartou České spořitelny. Sami se rozhodnete, kdy a jak své nákupy uhradíte: Najednou, tzn. celkovou čerpanou částku. Neplatíte žádné úroky. Jakoukoli částku v rozmezí od minimální úhrady po celou čerpanou částku. Zůstatek bude úročen. Minimální úhradu a zbytek kdykoli jindy. Zůstatek vám bude úročen.

Peníze máte vždy k dispozici

Tíží vás nečekané výdaje nebo si někdy nemůžete koupit věci, které zrovna chcete? Kontokorent ani spotřebitelské půjčky vám už nevyhovují a nechcete platit firmám vysoké úroky? Chytrá karta je řešením pro vás. S Chytrou kartou máte vždy finanční prostředky k dispozici online, v hotovosti na kreditním účtu. S kreditní kartou Chytrá karta si můžete půjčit až 100 000Kč a pokud zaplatíte v bezúročném období, nezaplatíte ani korunu navíc.

Co mám zdarma k Chytré kartě?

Chytrá karta má pro vás zdarma základní výhody - Garanci nejnižší ceny zboží nebo služeb a Ochranu nákupu před zničením a krádeží. Veškeré zboží nakoupené Chytrou kartou je po dobu 10 dnů od koupě chráněno v případě zničení či krádeže. V případě poškození vám Chytrá karta České spořitelny zajistí opravu. Pokud dojde k úplnému zničení či zcizení, s Chytrou kartou České spořitelny si můžete koupit věc novou.

Jak funguje Chytrá karta?

Kreditní karta vám umožní čerpat peníze nezávisle na tom, jaký je váš zůstatek na běžném účtu platební karty (debetní karty), stejně jako u kontokorentu. Kreditní kartu můžete používat k online platbám, vybírat hotovost nebo platit u pokladny. Výpis z kreditní karty s výší úvěru obdržíte každý měsíc jako je tomu u vaší platební karty. Pokud splatíte úvěr kreditní karty do doby 55 dnů, neplatíte ani korunu navíc (bezúroční období). Pokud budete chtít úvěr kreditní karty splácet, jak se vám hodí, je třeba zohlednit minimální možnost splátky, které činí 3,2%.

Vyplňte online žádost a získejte Chytrou kartu od České spořitelny

Zabere Vám to
1 minutu.
Žádost o kartu

Kreditní karta Chytrá karta má již své spokojené zákazníky

Tereza Jakubová

Chytrá karta mne opravdu potěšila. Mám ráda výhody a ty mi karta nabídla. Rozhodla jsme se letět na dovolenou a protože jsem platila Chytrou kartou s programem Spere Card, ušetřila jsem 10% za letenku a pobyt.

Tereza Jakubová - Třinec
Žádost o kartu

Chytrá karta České spořitelny

Chytrá karta České spořitelny je výhodná, stylová a hlavně flexibilní. Přední banka České Republiky, České spořitelna se snaží maximálně vyhovět svých zákazníkům, a proto připravila pro vás Chytrou kartu, s níž přichází mnoho výhod, které můžete čerpat dle svých požadavků. Mezi přední výhody Chytré karty České spořitelny patří limit karty až na 100 000 Kč, při každém nákupu získáte bonusy a slevy, vždy získáte nejnižší cenu na zboží nebo službu, kterou kupujete a pokud používáte Chytrou kartu často k platbám, nezaplatíte ani korunu navíc za vedení karty.

Chytrá karta je pro studenty

Pro studenty prvního ročníku VŠ/VOŠ
úvěrový limit 10 tisíc korun

Pro studenty druhého a vyššího ročníku VŠ/VOŠ
úvěrový limit až 25 tisíc korun

Chytrá karta je pro absolventy (pracující)

Chytrá karta pro absolventy má také rozdílné úvěrové limity
jak pro nové tak pro stávájící klienty.

Absolvent SŠ
Nový klient – úvěrový limit až 10 tisíc korun
Stávající klient – úvěrový limit až 20 tisíc korun

Absolvent VŠ
Nový klient – úvěrový limit až 20 tisíc korun
Stávající klient – úvěrový limit až 25 tisíc korun

Charakteristika kontokorentu

Výhodami kontokorentu je fakt, že máte peníze kdykoliv k dispozici. Nemusíte složitě a dlouze žádat o úvěrovou půjčku a zdržovat se vyplňováním papírů, ale jen si jednoduše vyberete peníze navíc, které potřebujete. Kontokorent tedy celkem jednoduše řeší Vaši momentální finanční nouzi. Úroky platíte pouze za období, ve kterém kontokorent čerpáte, a nemá stanoveny žádné pravidelné splátky.

Kontokorentní účet České spořitelny

Česká spořitelna je počtem svých klientů největší bankou na českém trhu. Pro zkvalitnění služeb a maximální vyhovění potřeb svých klientů, Česká spořitelna zavedla službu kontokorent, která pomáhá klientům překlenou krátkodobou finanční potřebu, a to s nízkou úrokovou sazbou. Kontokorent je bankovní služba, která může být sjednána jako součást běžného účtu. Kontokorentní účet je určen osobám starším 18 let mající osobní, nebo sporožirový účet u České spořitelny s trvalým pobytem v ČR. Minimální výše kontokorentního úvěru je 5000 Kč a při plnění podmínek lze klientovi poskytnout až 200 000 Kč. Splatnost je jeden rok a nabývá plnění od prvního čerpání poskytnutého kontokorentu.

Proč využít Chytrou kartu jako řešení kontokorentu?

Česká spořitelna je počtem svých klientů největší bankou na českém trhu. Pro zkvalitnění služeb a maximální vyhovění potřeb svých klientů, Česká spořitelna zavedla službu kontokorent, která pomáhá klientům překlenou krátkodobou finanční potřebu, a to s nízkou úrokovou sazbou. Kontokorent je bankovní služba, která může být sjednána jako součást běžného účtu. Kontokorentní účet je určen osobám starším 18 let mající osobní, nebo sporožirový účet u České spořitelny s trvalým pobytem v ČR. Minimální výše kontokorentního úvěru je 5000 Kč a při plnění podmínek lze klientovi poskytnout až 200 000 Kč. Splatnost je jeden rok a nabývá plnění od prvního čerpání poskytnutého kontokorentu.

Tip pro kreditku

Nakupujte s Chytrou kartou kreditní kartou ještě levněji až do 30%. Používejte program Spere Card a využijte nabídku zboží a služeb až na 7000 místech po ČR a SR.

Zažádat o kartu

Inzerce

V této části bude připraven text pro inzerenty. V případě zájmu o inzerci mne kontaktujte na email.

Chytrá karta

Rádi byste si pořídli Chytrou kartu? Vyplňte online formulář.

Ve spolupráci s

© Copyright 2022 THINKSMART, s. r. o. - Novákreditka.cz | Kontakt