Žádost o Chytrou kartu

Chytrá karta od České Spořitelny má již 100 tisíc spokojených zákazníků

Tereza Jakubová

Chytrá karta mne opravdu potěšila. Mám ráda výhody a ty mi karta nabídla. Rozhodla jsme se letět na dovolenou a protože jsem platila Chytrou kartou s programem Spere Card, ušetřila jsem 10% za letenku a pobyt.

Tereza Jakubová - TřinecVíce o Chytré kartě

Nová kreditka Chytrá karta
České spořitelny

Co je Chytrá karta?

Chytrá karta České spořitelny je jediná kreditní karta na trhu s garancí nejvýhodnějších nákupů. Navíc se vám plně přizpůsobí – její nastavení je jen na vás a navíc si ho můžete kdykoliv změnit. Stačí jen vyplnit online žádost o kreditní kartu.

Jak získat kreditní kartu?

Vyplníte online formulář

Pokud jste se rozhodli pro Chytrou kartu České spořitelny, stačí vyplnit online formulář a po potvrzení tlačítka "Odeslat žádost" se Vám do 24 hodin ozveme.

1

Domluvíte si schůzku

Do 24 hodin Vás zkontaktuje náš operátor a sjednáte si schůzku na pobočce České spořitelny ve vašem okolí, která vám vyhovuje.

2

Navštívíte pobočku České spořitelny

S sebou si vezměte průkaz totožnosti a potvrzení o výši příjmu vydaným zaměstnavatelem. Pro studenty je nutné potvrzení o studiu a podnikatel přinese přiznání k dani z příjmů fyzických osob.

3

Chytrá karta je Vaše

Jakmile bude karta připravena, můžete si ji osobně vyzvednout na pobočce České Spořitelny, nebo Vám bude doručena poštou.

4

Tip pro kreditku

Nakupujte s Chytrou kartou kreditní kartou ještě levněji až do 30%. Používejte program Spere Card a využijte nabídku zboží a služeb až na 7000 místech po ČR a SR.

Zažádat o kartu

Inzerce

V této části bude připraven text pro inzerenty. V případě zájmu o inzerci mne kontaktujte na email.

Chytrá karta

Rádi byste si pořídli Chytrou kartu? Vyplňte online formulář.

Ve spolupráci s

© Copyright 2022 THINKSMART, s. r. o. - Novákreditka.cz | Kontakt