Výhody Chytré karty České spořitelny

Ušetřete s Chytrou kartou

Pokud nakupujete s Chytrou kartou České spořitelny, nikdy neproděláte a získáte výhody při každém nákupu. Kreditní karta vám nabízí mnoho výhod, z kterých si určitě vyberete.

Garance nejnižší ceny při nakupování

Chytrá karta České spořitelny Vám vždy zajistí nejnižší cenu za nákup. V případě, že zjistíte do 10 dnů od platby kreditní kartou, že je někde je zboží levnější, Chytrá karta Vám rozdíl v ceně vrátí.

V praxi to funguje takhle: Domů si koupíte novou ledničku, kterou zaplatíte Chytrou kartou České spořitelny. Za tři dny ale při návštěvě jiného obchodního centra zjistíte, že tu samou ledničku mají o 3 000 Kč levnější. S Chytrou kartou České spořitelny si ale nemusíte zoufat. Cenový rozdíl spadá do stanoveného rozmezí pro plnění pojišťovnou, stačí, když pojišťovně sdělíte kontaktní údaje místa prodeje s nižší cenou zboží.

Sphere card slevový program, slevy 5 – 30%

S Chytrou kartou využijte Sphere card slevový program. Ptáte se proč? Slevový program Sphere card obsahuje širokou nabídku zboží a služeb na více než 7000 místech ČR a SK. Pokud využijete Sphere card společně s kreditní kartou, ušetříte ještě více.

Před uskutečněním nákupu Chytrou kartou České spořitelny na partnerském místě Sphere card informujte prodejce o svém nároku na zvýhodněnou cenu. Slevu či jinou výhodu tak získáte okamžitě v místě nákupu.

Ochrana nákupu při poškození, zničení či krádeži

S Chytrou kartou máte veškeré zboží po dobu 10 dnů od zakoupení chráněno proti poškození, zničení nebo krádeži. Chytrá karta Vám v případě poškození zajistí opravu. Je to snadné, je to Chytrá karta.

Pro hodnotu zakoupeného zboží, na které se vztahuje plnění, je stanovena dolní a horní hranice. V případě poškození uhradí pojišťovna náklady na opravu zakoupené věci, v případě úplného zničení či zcizení náklady na pořízení věci nové. Pro pojistné plnění je stanoven maximální limit. Ročně lze uplatnit počet pojistných událostí daný rámcovou smlouvou. Ke každé zakoupené věci se pojistné plnění vztahuje pouze jednou.

Prodloužená záruka zboží o 1 rok

Nakoupené zboží Chytrou kartou České spořitelny získáte o 1 rok déle, než je běžná záruka na 2 roky. Záruka na 3 roky se vztahuje na bílou a černou techniku.

Určitě už jste zažili situaci, kdy jste si pořídili novou pračku, která spolehlivě fungovala a závada se objevila až po uplynutí zákonné záruční doby. Pokud máte prodlouženou záruku a pračku jste po nákupu zaregistrovali, pojišťovna vás odkáže na nejbližší servis a po opravě vám náklady na opravu proplatí.

Zvýhodněný Bonus program

Získávejte pomocí Bonus programu Chytré karty extra výhody a odměny za časté používání při nákupech. Získávejte slevové poukazy na cestování, bílou a černou elektroniku aj.

Bonus program je s Chytrou kartou České spořitelny výhodnější, protože se vám body načítají rychleji, takže jich dříve získáte více: 1 bod za 15 Kč zaplacených prostřednictvím Chytré karty. Příklad: získáte 1 500 Kč = 100 bodů. A navíc můžete získat extra body v rámci akčních nabídek a soutěží! Za získané body si pak můžete z katalogu Bonus pro-gramu vybrat svou odměnu.

Splátkové prázdniny

V případě, že máte neočekávané náklady a nehodí se vám pravidelná úhrada vaší Chytré kreditní karty, můžete si dopřát až 2 měsíce bez splátek za rok.

Splátkové prázdniny je možné využít jednorázově na dobu dvou po sobě jdoucích měsíců nebo dvakrát za rok po dobu jednoho měsíce (odklad jedné měsíční úhrady) s odstupem tří měsíců mezi jednotlivými splátkovými prázdninami.

Odměna do Penzijního fondu České spořitelny

S Chytrou kartou České spořitelny přispíváte do vašeho penzijního fondu, a to velmi snadně. Nakupujte a za každou platbu Chytrou kartou získáte 10 Kč na účet penzijního připojištění.

Tak například pokud si koupíte televizi v hodnotě 25 000 Kč, na penzijní účet vá mautomaticky pošleme 250 Kč. Jedná se pouze o příklad, čím více budete Chytrou kartu používat, tím větší odměnu získáte!

Žádné roční poplatky za kreditku

Je to snadné, žádné poplatky za Chytrou kartu v případě, že nakoupíte za rok za určitou finanční částku. Jakmile dosáhnete výše útraty, nebudou vám účtovány poplatky za kreditní kartu.

Do ročního objemu transakcí se započítávají nákupy kartou, výběry z bankomatů i na pokladnách poboček a půjčka na kartě. Pokud zaplatíte 36 000 Kč ročně Chytrou kartou, žádné poplatky v případě základní karty.

Informace o zůstaku na účtu SMSkou

Máte rádi věci pod kontrolou? SMS vás informují o zůstatku a pohybu na vašem kreditním účtu Chytrá karty. Pokud máte rádi věci pod kontrolou, využijte tuto službu.

SMS zprávy vás při pohybu na kartovém účtu upozorní na použitelný zůstatek vaší Chytré karty České spořitelny. Kdykoliv a kdekoliv tak budete mít přehled o výši prostředků na kartě. Příklad: CS: Pouzitelny zustatek na vasi Chytre karte ke dni 1.5.12 je 35 000 Kc.

Vyplňte online žádost a získejte Chytrou kartu od České spořitelny

Zabere Vám to
1 minutu.
Žádost o kartu

Kreditní karta Chytrá karta má již své spokojené zákazníky

Tereza Jakubová

Chytrá karta mne opravdu potěšila. Mám ráda výhody a ty mi karta nabídla. Rozhodla jsme se letět na dovolenou a protože jsem platila Chytrou kartou s programem Spere Card, ušetřila jsem 10% za letenku a pobyt.

Tereza Jakubová - Třinec
Žádost o kartu

Co také umí Chytrá karta České spořitelny

Přední banka České Republiky, České spořitelna se snaží maximálně vyhovět svých zákazníkům, a proto připravila pro vás Chytrou kartu, s níž přichází mnoho výhod, které můžete čerpat dle svých požadavků. Mezi přední výhody Chytré karty České spořitelny patří limit karty až na 100 000 Kč, při každém nákupu získáte bonusy a slevy, vždy získáte nejnižší cenu na zboží nebo službu, kterou kupujete a pokud používáte Chytrou kartu často k platbám, nezaplatíte ani korunu navíc za vedení karty.

Chytrý převod kreditní karty

Ano opravdu je možné si převést zůstatek z kreditní karty či úvěrové karty jiné bankovní společnosti. V případě, že se že se rozhodnete pro Chytrou kartu České spořitelny, přijďte na pobočku s aktuálním výpisem své kreditní či úvěrové karty jiné společnosti. S vaším souhlasem zaplatíme zůstatek vaší kreditní či úvěrové kar ty. Zůstatek ze stávající kar ty převedeme na Chytrou kartu České spořitelny s nižším úrokem. Ušetříte peníze na úrocích a můžete využívat dalších výhod Chytré karty České spořitelny.

Dodatková karta (až 3 kreditní karty navíc)

Česká spořitelna svým klientům rozumí a naslouchá jejich potřebám a přáním a takové přednosti se dotkly i Chytré karty a jejím zvýhodněným službám. Protože víme, že i rodina může sdílet platební karty, připravili jsme pro vás možnost tzv. dodatkové karty, která je určena pro vaše nejbližší. Stačí splňovat podmínku, aby vašim blízkým bylo více jak 10 let. A mimochodem, více Chytrých karet, více výhod. Pokud jste se rozhodli pro Chytrou kartu a chcete více informací, vyplňte online žádost.

Další výhody Chytré karty České spořitelny

Klienti České spořitelny se stávají svými požadavky stále náročnějšími. Česká spořitelna se ovšem snaží svým klientům maximálně naslouchat a jejich požadavky uskutečňovat. Chytrá karta, je důkazem kdy se banka přizpůsobila všem, kteří platí kreditními kartami.

Nakupování online kreditní kartou (platby na internetu)

Moc dobře si uvědomujeme, že platby online kreditní kartou jsou stále běžnější. S Chytrou kartou České spořitelny se tak nemusíte bát platit na internetu. Stačí si nastavit limity, které Vám zaručují maximální možné transakce online a v případě potřeby je možné kdykoliv tyto limity pozměnit.

Dočasné povolení platby online - vaši Chytrou kartu nikdo na internetu nezneužije

V případě, že neplatíte online často, doporučujeme vám využít možnosti platit kreditní kartou online jen na požádání. Jak to funguje? Chytrá karta České spořitelny vám umožní krátkodobě dočasnou platbu na internetu poté, kdy pouze vy osobně telefonicky aktivujete platbu online. Díky tomu máte jistotu, že vaši kartu nikdo nezneužije. Vždy byste však měli provádět platby pouze na zabezpečených stránkách.

Chytrá karta v zahraničí

Cestujete? Nebo si jen tak chcete užít dovolenou v zahraničí? Bez obav, s Chytrou kartou můžete v klidu platit za stejných podmínek i za hranicemi České Republiky. Nebojte se si vzít Chytrou kartu s sebou.

Tip pro kreditku

Nakupujte s Chytrou kartou kreditní kartou ještě levněji až do 30%. Používejte program Spere Card a využijte nabídku zboží a služeb až na 7000 místech po ČR a SR.

Zažádat o kartu

Inzerce

V této části bude připraven text pro inzerenty. V případě zájmu o inzerci mne kontaktujte na email.

Chytrá karta

Rádi byste si pořídli Chytrou kartu? Vyplňte online formulář.

Ve spolupráci s

© Copyright 2022 THINKSMART, s. r. o. - Novákreditka.cz | Kontakt